Reference

 • "Rád bych Vám touto cestou poděkoval při založení naší společnosti. Vše proběhlo jasně, přehledně s průběžně zasílanými informacemi do emailu, rychle a hlavně bez zbytečných nákladů navíc. Děkujeme. "
  Patrik Lapač - GetWorksMedia s.r.o.
  (vývoj aplikací pro mobilní telefony, FB a on-line kampaně)
 • "Spolupráce s Vaší firmou byla naprosto skvělá! S kvalitou Vašich služeb jsem zatím byl nadmíru spokojen a budu vás rád doporučovat všem známým, kteří by v budoucnu o založení firmy uvažovali. "
  Luboš Tomešek - TOMEPOL s.r.o.
  (prodej topných infra panelů, originální topné obrazy s vlastním motivem)
 • "Děkuji za perfektní registraci! S vaší spoluprací jsem byla velice spokojena a upřímně musím říci i překvapena, jak hladce a rychle bylo vše zařízeno. "
  Danielä Beer - Terra Energy s.r.o.
  (dovoz a prodej dřevních pelet)
 • "Děkujeme Vám všem za průběžnou podporu při zakládání nového s.r.o. "
  Ing. Petr Kapitánik - 5P Marketing Consulting, s.r.o.
  (poradenství v oblasti marketingu)
 • "Chtěli bychom Vám alespoň touto cestou poděkovat za spolupráci při založení firmy eM reality advice s.r.o. Ušetřili jste nám spoustu času a za to máte naše veliké díky. Přejeme mnoho úspěchů! "
  Petr Ondroušek - eM reality advice s.r.o.
  (realitní kancelář)
 • "Ráda bych vašemu týmu touto cestou poděkovala za perfektní založení mé společnosti přes internet. Spolupráce byla skvělá, vše proběhlo bez problémů. Reagovali jste na všechna moje doplnění okamžitě. Ráda Vás budu doporučovat i svým známým. "
  MUDr. Iva Bernatíková - ProDerma s.r.o.
  (kožní ambulance a kosmetické služby)
 • "Chtěl bych vaší firmě za sebe i za svého kolegu poděkovat za pohodlné, rychlé a hladké založení společnosti Zavěšené fasády s.r.o. Přejeme vám mnoho úspěchů a další spokojené klienty. "
  Miroslav Brůna - Zavěšené fasády s.r.o.
  (montované obklady)
 • "Chtěl bych Vám moc poděkovat za bezproblémové založení mé firmy. Přeji Vám i nadále spokojené zákazníky, jakým jsem se stal i já. "
  Martin Cíl – Martin Cíl s.r.o.
  (autodoprava)
 • "Potvrzuji přijetí dokumentace. Zároveň dovolte, abych Vám poděkoval za bezchybnou spolupráci a ocenil Vaše profesionální služby. "
  MUDr. Zdeněk Zíma - Pediatrie ZRAK s.r.o.
  (poskytování zdravotních služeb)
 • "Jednu firmu jsem již zakládal svépomocí, Vaše služba mi ale ušetřila spoustu času. S ochotou byly zapracovány nadstandardní požadavky a vzájemná komunikace během celého procesu probíhala velice pružně a profesionálně. Doporučuji! "
  Štěpán Kubát - Dueto Online, s.r.o.
  (komunitní web, online seznamování)