Reference

 • "Co se týká všech administrativních úkonů, ať už jde o úplnost služby, právní podporu a zejména rychlost vyřízení věci, nemohu napsat žádnou výhradu. Vše proběhlo v nejkratších možných lhůtách i v srpnu, tedy době dovolených. Výsledkem je moje naprostá spokojenost se způsobem vyřízení, úsporou vlastního času i cenou, kterou jsem za tuto službu zaplatil."
  Petr Skála – S-SOLAR s.r.o.
  (návrhy, montáže a servis solárních systémů)
 • "Žiji v zahraničí a jednoduše se skoro všechno dalo zařídit pohodlně doma z gauče, bez jakýchkoliv zkušeností/znalostí, rychle a přehledně. Určitě služeb využiji i v budoucnu. Oceňuji také rychlou a vstřícnou reakci a podporu po telefonu."
  Pavel Kalianko – DomaHomes s.r.o.
 • "Jako lidem, kteří s podnikáním začínali, nám portál ZalozFirmu.cz ušetřil spoustu času, který bychom jinak strávili studiem, co tato akce vlastně obnáší a běháním po úřadech. To vše za zlomek ceny ready-made společnosti."
  Tomáš Jacík – Sunfox s.r.o.
  (webhostingové služby)
 • "Děkuji za info a za celou Vaši službu - budu doporučovat, bylo to rychlé, konstruktivní a funkční."
  Ing. Jan Žďárský – KROSTAV s.r.o.
  (stavební práce, rekonstrukce budov)
 • "Rychlé, levné, absolutně bezstarostné a bezproblémové. Jednání velmi solidní, nenastal jediný zádrhel, přístup naprosto profesionální. Z naší strany bylo dosaženo 100% spokojenosti."
  Ing. Tomáš Farský – HF VRTY s.r.o.
  (provádění hlubinných vrtů pro studny a tepelná čerpadla)
 • "Služba ZalozFirmu.cz nám ušetřila mnoho času s obíháním úřadů a tím v důsledku i peněz. Starosti se založením společnosti jsme plně mohli hodit za hlavu a díky automatickému zasílání notifikací jsme měli neustálý přehled o stavu vyřízení."
  Ing. Mojmír Macek – WELLECO s.r.o.
  (projekty ekologické ochrany a rozvoje krajiny)
 • "Dobrý den, s Vaší firmou jsem byl nadmíru spokojen. Pokud budu v budoucnu zakládat další společnost, obrátím se opět s důvěrou na Vás."
  Kovošrot Nepomuk s.r.o.
  (výkup, zpracování a prodej kovového odpadu a barevných kovů, ekologické likvidace autovraků)
 • "Na stránkách <a href=http://www.zalozfirmu.cz title=Zakládání nových firem online>www.ZalozFirmu.cz</a> jsem požádal o založení eseróčka. Co jsem nevěděl, s tím mi poradili, a naše firma byla bleskově a bezproblémově zaregistrovaná. Mohu jen doporučit. "
  Dalibor Hrabec – Karticky.cz s.r.o.
  (výroba a distribuce jazykových výukových karet)
 • "Všechny potřebné akce proběhly úspěšně ve velice krátké době a za přijatelnou cenu. Rovněž informovanost o průběhu akcí jako např. aktuální stav registrace, potvrzení přijatých dokumentů, případně i zodpovězení konkrétních dotazů probíhalo rychle, přesně a bezproblémově. Interaktivní způsob při vyplňování potřebných údajů urychlil a zpříjemnil celý proces."
  Ing. František Studnička – Lékařské přístroje s.r.o.
  (výroba, prodej a servis lékařských přístrojů)
 • "Vaše služba mi ušetřila spoustu času a mohl jsem se tak věnovat namísto věcem administrativním více věcem technickým. Web byl pro mě jednoduchý a naprosto srozumitelný. Vyhovovalo mi i pravidelné aktualizování stavu registrace mé firmy. Vše bylo mnohem jednodušší, než jsem si na začátku představoval."
  Pavel Bouša – IMPORTO Drive s.r.o.
  (import nových automobilů značky Škoda, VW, Audi a Volvo z EU se slevou 15-25%)